O mně

Jmenuji se Jitka Jeklová, jsem psycholog a psychoterapeut a zároveň dětský psycholog a psychoterapeut v Brně a okolí. Více než 25 let se věnuji psychologické poradenské práci.
V roce 1999 jsem absolvovala Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity obor psychologie.
Absolvovala jsem výcvik v rod. systemické terapii. Další absolvované certifikované kurzy a vzdělávání mohu doložit.
Téměř 25 let mám praxi v pedagogicko-psychologických poradnách, kde jsem se věnovala diagnostice, ale i terapeutickému vedení dětí a dospívajících.
Také jsem krátce pracovala na sexuologickém oddělení.
Spolupracuji s tištěnými médii (MF Dnes) a odpovídám v psychologickou poradnu na Rodina.cz.
Přispívám také v článcích publikovaných na různých internetových stránkách, např. pro Ministerstvo práce a sociálních věcí. Spolupráce i s MŠMT.

Vždy jsem se věnovala klientům s výukovými, výchovnými a osobními potížemi. V poslední době se zaměřuji právě na rodinné a vztahové problémy svých klientů.
V současnosti pracuji s jednotlivci, páry, nebo celou rodinou dle rozhodnutí klienta.První setkání je důležité si domluvit telefonicky, nebo e-mailem. Pak už záleží jen na Vás, zda půjde o jednorázovou konzultaci či delší poradenské nebo terapeutické vedení.
Spolupracuji s dalšími odborníky, zejména lékaři - psychiatry, neurology, apod., ale i s ostatními psychology, speciálními pedagogy, logopedy, pedagogy atd. V případě potřeby Vám mohu doporučit kontakt.
Absolutně zachovávám mlčenlivost a diskrétnost, Vaše osobní data zbytečně nevyžaduji a nikam dál je nezprostředkovávám.
Psychologická poradna přímo v centru Brna.